KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14077337
nr 1407 7337
Erik Byström
(1902-1988), Sverige
Pastell, Signerad, daterad 57, stilleben, yttermått inklusive ram: 62x54 cm
Erik Byström, svensk målare född 1902, död 1988.
Utrop:
500 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:37:32